Strój Mikołaja

Święta coraz bliżej. Boże Narodzenie to magiczny czas, w którym wszyscy chcemy być dla siebie mili oraz obdarować się prezentami. Czas, w którym nie zapominamy o drugiej osobie, szczególnie o dzieciach. To oni w tym momencie bywaj najważniejsi.

Mikołaj tuż za drzwiami. grudzień zbliża się wielkimi krokami, zaledwie kilka dni od przyjścia brodatego Pana. Moc prezentów i radości, jednak w sercu dorosłego to wiele pytań. Kto zostanie Świętym Mikołajem? Decyzja zapadła czas na strój.

Głęboko z szafy wyciągasz trochę przykurzony, przepiękne ubranie. Oglądasz, o nie zauważasz plamę. Domowe sposoby nie pomagają, czas na silniejszą broń. Pralnia to miejsce, gdzie w szybkim tempie pozbędziemy się zabrudzeń. Nie obawiajmy się, miejsce to wcale nie jest dla nas straszne, każdy chciałby chociaż raz wykorzystać talent i umiejętności pracowników. Za kilka dni odbierasz strój.

Radość ogromna, serce się raduje, gwarantowany uśmiech, ani śladu najmniejszej plamy. Czekasz na szóstego grudnia, gdzie miliony dzieci będzie wypatrywać pana z brodą, a po otrzymaniu prezentu będą najszczęśliwsze na całym świecie.