Jaki kolor szalika dobrać do szarego płaszcza?

Klasyczny szary płaszcz zawsze będzie modny. Spokojny, neutralny kolor pasuje do każdej kobiety i pozwala łączyć różne kolory z uzupełniającymi akcesoriami. Ponadto, klosz ten nadaje swojemu właścicielowi surowy styl i osobowość. A jednak swobodny charakter tego typu ubioru wymaga urozmaicenia i odwrócenia uwagi od zwyczajności. Jednym z najlepszych jesiennych dodatków, który może odświeżyć i uszlachetnić szary płaszcz, jest szalik. Różnorodność opcji pozwoli Ci wybrać styl na każdy dzień, zmieniając jedynie rodzaj akcesoriów i ich kolory.

Wybór szalika pasującego do szarego płaszcza

Do odzieży wierzchniej w tym kolorze można dobrać praktycznie każdą odmianę. Można stosować zarówno produkty o jaskrawych, nasyconych kolorach, jak i neutralne, stonowane odcienie lub dowolny rozmiar kraty. Wszystko zależy od obrazu, który wybierasz w danej chwili, lub od Twojego nastroju. Wszechstronność takiego płaszcza daje pole do popisu dla wyobraźni i eksperymentów. W tym przypadku szalik jest narzędziem, kolorowym odcieniem Twojego stylu i wyznacznikiem Twojego gustu.

Szary płaszcz jaki kolor szalika

Rozważ najlepsze opcje łączenia z różnymi rodzajami szali. Każdy kolor będzie pasował do neutralnego tła. Ale jak właściwie nosić i łączyć różne odcienie? Więcej na ten temat dowiemy się poniżej.

Szary płaszcz i kolorowy, jednobarwny szalik

Jeśli zdecydowałeś się na tę opcję, czerwony i jasny burgund wyglądają imponująco. Cała gama kolorów burgundowych jest obecnie bardzo modna. Wybierz dowolny z nich, a na pewno nie popełnisz błędu. Jaskrawe dodatki przyciągną uwagę i pokażą innym, że jesteś wyrafinowany. Ponadto kolory te ułatwiają dobieranie innych elementów garderoby, które będą doskonale pasować do stylizacji.

Harmonijnie będzie wyglądał również dodatek odcieni pomarańczowego, żółtego i zielonego. Te jaskrawe, letnio-jesienne kolory wyróżnią Cię z monotonnego tłumu i rozweselą nie tylko Ciebie, ale także osoby z Twojego otoczenia.

Aby uzyskać bardziej swobodny styl, wybierz chłodniejsze odcienie, takie jak głęboki niebieski lub głęboki fiolet.

Czarny szalik pod szarym płaszczem

To połączenie jest uosobieniem ponadczasowej klasyki, w której wszyscy wygrywają. Świadczy to o praktyczności, konserwatyzmie i elegancji. Moda się zmienia, wyznacza nowe trendy, a surowy czarny kolor utrzymuje swoją pozycję. Możesz wybrać model grubej dzianiny lub stuły i otulić się nią w deszczowy dzień. Będzie zarówno przytulna, jak i wyrafinowana