Duży lotek – zasady gry

Totalizator Sportowy znany jest obecnie przede wszystkim z organizowania różnego rodzaju gier losowych. Wiele osób zna jednak tylko Dużego lotka, który jest grą dostępną właściwie od początku. Jakie obecnie są zasady tej gry i czy warto decydować się na dodatkowe opcje?
Standardowe zasady Dużego lotka nie zmieniły się. Nadal konieczne jest obstawienie sześciu numerów z puli czterdziestu dziewięciu. Możliwa jest również gra systemowa, gdzie można wytypować od siedmiu do dwunastu liczb. Jednak obecnie to nie jedyne możliwości, jeśli chodzi o tę grę.

 

Dodatkiem, który dla wielu osób jest szczególnie atrakcyjny, to lotto plus. Wykupienie opcji gry z plusem oznacza wzięcie udziału w dodatkowym losowaniu, gdzie można wygrać nawet milion złotych. Udział w losowaniu jest możliwy tylko po zakupieniu standardowego kuponu z plusem, nie można tego zrobić osobno. Wszystkie nagrody w przypadku gry lotto plus są stałe i nie podlegają kumulacji w przypadku braku trafień.
Wyniki gry sprawdzić można standardowo w każdej kolekturze. Należy pamiętać, aby nie przetrzymywać kuponu zbyt długo, ponieważ po dłuższym czasie nie można otrzymać nagrody.